Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kråkevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.03.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Kråkevegen
  • Beskrivelse: Nest øverste gatelykt i Kråkevegen, på venstre side mot Fasanvegen lyser ikke.
    Kråkevegen
  • Svar: Hei Beklager sen tilbakemelding. Melding er blitt videreformidlet til Eidsiva Energi AS og dette skal være utbedret ved siste utbedringsrunde. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle