Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Austmarka sentralskole

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.02.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Austmarka sentralskole
  • Beskrivelse: Gatelys lyser ikke.
    Austmarka sentralskole
  • Svar: Hei Oppfatter meldingen slik at dette gjelder lys på skoleområdet, Austmarka Sentralskole og har derfor videresendt denne meldingen til KKEiendom. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle