Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Waldemar Carlsens veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.01.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Waldemar Carlsens veg
  • Beskrivelse: Gatelyset i Waldemar Carlsens veg er ute av drift igjen. Stadig ute av drift når det blir fuktig vær.
    Waldemar Carlsens veg
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper vi å få ordnet dette ved utbedringsrunde i uke 6. Slik det oppfattes fra flere meldinger er det et større område (sone) som er mørkt. Dersom Eidsiva har mulighet vil det bli ordnet før. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle