Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tors veg 31

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.01.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Tors veg 31
  • Beskrivelse: Mørke gatelys igjen. Noen virker innimellom, men i midten av veien har det vært mer mørkt enn lyst hittil i vinter.
    Tors veg 31
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper vi å få ordnet dette ved utbedringsrunde i uke 6. Slik det oppfattes fra flere meldinger er det et større område (sone) som er mørkt. Dersom Eidsiva har mulighet vil det bli ordnet før. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle