Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sagåvegen 14 2224 Austmarka

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.01.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Sagåvegen 14 2224 Austmarka
  • Beskrivelse: 3 gatelys som ikke virker. Dette har ikke virket siden midten av November 2014! Har flere ganger ringt inn til kommunen om dette, men det skjer ingenting. Nå må dette ryddes opp i! dette er skolevei for mange barn, folk kjører som idioter her. Det er også i en sving som gjør det mere uoversiktlig.
    Sagåvegen 14 2224 Austmarka
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper vi å få ordnet dette ved utbedringsrunde i uke 6. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle