Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nord-Tråstad

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.01.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Nord-Tråstad
  • Beskrivelse: Gatelyset på Nord-Tråstad har vært slukket i mange dager.
    Nord-Tråstad
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper vi å få ordnet dette ved utbedringsrunde i uke 6. Slik det oppfattes er det et større område (sone) som er mørkt. Dersom Eidsiva har mulighet vil det bli ordnet før. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle