Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bukkene Bruses veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.01.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Bukkene Bruses veg
  • Beskrivelse: Det er fortsatt lysmaster som mangler lys.
    Bukkene Bruses veg
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper vi å få ordnet dette ved utbedringsrunde i uke 6. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle