Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bruvegen Brandval

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.01.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Bruvegen Brandval
  • Beskrivelse: Flere gatelys på brua som ikke fungerer.
    Bruvegen Brandval
  • Svar: Hei Dette er formidlet til Eidsiva, men armaturer på Brandvalbrua, åtte i tallet, med tilhørende kabler og stolper er gammelt og dårlig og for lengst modent for utskifting. Ved utskifting av pærer, kan de lyse og de kan lyse kort tid, veldig ustabilt. Lyset kan være borte neste dag. Dette er beklagelig. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle