Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bregnevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.12.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Bregnevegen
  • Beskrivelse: Bregnevegen er mørklagt.
    Bregnevegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Eidsiva er der i dag, 23.12.. Noen problemer med styrestrøm til en nettstasjon. Ved noe omkoblinger har de nå fått på lys på strekningen fra Utsiktsvegen og til ”sving” retning Bæreiavegen. Usikkert om de klarer å få på lyset rundt ”svingen” nå i denne omgang. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle