Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bæreiavegen 141

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.12.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Bæreiavegen 141
  • Beskrivelse: Mangler gatelys
    Bæreiavegen 141
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Eidsiva er i området i dag, 23.12 ifbm. Bregnevegen. Håper de får ordnet dette i dag. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle