Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Konvallvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.12.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Konvallvegen
  • Beskrivelse: Skulle takke for god service, men dessverre varte det ikke lenge.Lyset foran konvallvegen 3 har godt igjen tidligere ikveld var den på og trodde at den var reparert, men gleden varte ikke lenge. Håper dere kan se på det igjen. Ellers God Jul!
    Konvallvegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Eidsiva arbeider fortsatt med utbedring. De skal prøve å få sett på dette, mandag 22.12…det er visst to lamper som er mørke. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle