Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sjøendledvegen 11

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.12.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Sjøendledvegen 11
  • Beskrivelse: Det har gått ihvertfall to pærer i Sjøendledvegen. Og i Skolevegen hat det gått pærer.
    Sjøendledvegen 11
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Eidsiva arbeider fortsatt med utbedring. Hvis de ikke rekker å få sett på dette i dag så vil de forsøke mandag 22.12 eller tirsdag 23.12. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle