Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Jernbanegt. 10

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.12.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Jernbanegt. 10
  • Beskrivelse: Gatelys utenfor Jernbanegt. 10 lyser ikke
    Jernbanegt. 10
  • Svar: Hei Melding er for lengst videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Det er flere mørke veglys i både Jernbanegata og Glommengata. Det er dessverre veldig lang leveringstid for pærer til disse nye armaturene. Det mørke veglyset i Jernbanegata og Glommengata kan dessverre ikke utbedres før etter jul og nyttår. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle