Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Klonteig Sameie

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.12.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Klonteig Sameie
  • Beskrivelse: Gatelyset inne på Klonteig er mørkt. Dette går ut i fra en trafo kiosk med nr. ENSO7738. Antar det er en sikring, men det er et sikringsskap som vi ikke kommer inn i.
    Klonteig Sameie
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Eidsiva arbeider fortsatt med utbedring. Hvis de ikke rekker å få sett på dette i dag så vil de forsøke mandag 22.12 eller tirsdag 23.12. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle