Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Skrivervegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.12.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Skrivervegen
  • Beskrivelse: Hei. Det er ingen lys i Skrivervegen som fungerer. Det mange turgåere i området men gaten er totalt mørklagt. Håper dette blir ordnet før det skjer noe alvorlig.
    Skrivervegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Årsaken til at veglyet har vært borte nå har sannsynligvis med strømbruddet om kvelden 09.12. Nå, 11.12 kl. 09.45, mottatt melding fra Eidsiva om at de har fått veglyset i orden igjen. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle