Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Veltavegen 70

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.12.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Veltavegen 70
  • Beskrivelse: Få opp noen gatelys eller så!!!
    Veltavegen 70
  • Svar: Hei Veltavegen er en privat veg. Kongsvinger kommune har veglys langs kommunale veger. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle