Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

olavsgate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.11.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: olavsgate
  • Beskrivelse: Vært uten gatelys lenge
    olavsgate
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper vi å få ordnet dette ved utbedringsrunde i uke 48/49. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle