Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Dueveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.11.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Dueveien
  • Beskrivelse: Lys gått i krysset. Bør skiftes nå som det er så mørkt og at det er i et kryss ved en skole. Hvet ikke hvem som har med lys inne på Vennersberg skole men der er det også noen utelys mot ballbingen som er gått/ødelagt.
    Dueveien
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper vi å få ordnet veglyset ved utbedringsrunde i uke 48/49. Vedr. lys inne på område for Vennersberg skole så er dette videreformidlet til KKEiendom. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle