Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Skyrudvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.11.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Skyrudvegen
  • Beskrivelse: 2 lys på stolper som kommer og gå og etter noen timer så lyser de ikke. Kan gjerne være behjelpelig med å fortelle hvilke det er. Eller kan fortelles at det er de to nærmest Arne Aanerud, Skyrudvegen 45.
    Skyrudvegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Dersom årsaken til at det er mørkt er utskifting av pærer håper vi å få ordnet dette ved utbedringsrunde i uke 48/49. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle