Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vangenspissen 11

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.11.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Vangenspissen 11
  • Beskrivelse: Dette lys har vært veldig ustabilt - men nå er det HELT mørkt. Fint om dette kan bli ordnet. Stolpen står mellom tomtene 11 og 13. Takk :)
    Vangenspissen 11
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper vi å få ordnet dette ved utbedringsrunde i uke 48/49. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle