Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vestre solørveg ved Årnes gård

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.11.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Vestre solørveg ved Årnes gård
  • Beskrivelse: Gatelys
    Vestre solørveg ved Årnes gård
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Statens vegvesen. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle