Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Ryllikvegen 3

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.11.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Ryllikvegen 3
  • Beskrivelse: Defekt lyspære, lyktstolpe er plassert ved søppelcontainerne.
    Ryllikvegen 3
  • Svar: Hei Melding blir videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få ordnet dette ved utbedringsrunde i uke 48/49. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle