Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stusslivegen 3

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.11.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Stusslivegen 3
  • Beskrivelse: Gatelyset har vært borte i mange dager. Slik er det flere ganger i året. Det må gå an å få Eidsiva til å reparere det en gang for alle?
    Stusslivegen 3
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva energi AS og feil skal være utbedret nå. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle