Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bruvegen.Brandval

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.11.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Bruvegen.Brandval
  • Beskrivelse: Flere gatelys mørke på brua + noen fler etter Bruvegen. Store hull i asfalten,trafikkfarlige
    Bruvegen.Brandval
  • Svar: Hei Armaturer på Brandvalbrua, åtte i tallet, med tilhørende kabler og stolper er gammelt og dårlig og for lengst modent for utskifting. Ved utskifting av pærer, kan de lyse og de kan lyse kort tid, veldig ustabilt. Lyset kan være borte neste dag. Dette er beklagelig. Kommunen forsøker i samtaler med Statens Vegvesen å komme i dialog om hvem som bør stå for utskifting av veglyset på Brandvalbrua. De enkelte mørke pærene utenom de på brua skal skiftet. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle