Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Blåbærvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.11.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Blåbærvegen
  • Beskrivelse: Gatelys som har gått, i Blåbærvegen, nærmest Sta Clara kirken, er å veldig mørkt på veien ned fra Blåbærvegen og ned mot Sta Clara kirken, men nå husker jeg ikke om det står ei gatalykt der.
    Blåbærvegen
  • Svar: Hei Melding blir videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få ordnet dette ved utbedringsrunde i uke 48/49. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle