Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Lensmann Jahnsensveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.11.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Lensmann Jahnsensveg
  • Beskrivelse: Det er 2stk defekte gatelys lamper i LensmannJahnsensveg , mot mørke høstkvelder er det behov for lyset. Mvh Geir Lillenes
    Lensmann Jahnsensveg
  • Svar: Hei Melding blir videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få ordnet dette ved utbedringsrunde i uke 48/49. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle