Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gangvegen mellom Bregnevegen og vegen mellom Blomstervegen og Konvallvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.11.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Gangvegen mellom Bregnevegen og vegen mellom Blomstervegen og Konvallvegen
  • Beskrivelse: Gatelys rett ved siden av huset mitt er nå mørkt hele tiden. Tidligere i flere år har det fungert enkelte kvelder, men i høst har det gitt helt opp. Tror kanskje det er selve lampa og ikke pæra. Også i neste veg (bomvegen mellom Bregnevegen og Blomstervegen) er det et mørkt gatelys midt i. Kjempefint om dette kan ordnes før snøen kommer.
    Gangvegen mellom Bregnevegen og vegen mellom Blomstervegen og Konvallvegen
  • Svar: Hei Melding blir videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få ordnet dette ved utbedringsrunde i uke 48/49. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle