Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

røgdenveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.10.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: røgdenveien
  • Beskrivelse: gatelysene har ikke fungert på flere dager,mørt som en sekk utafor/langs røgdenveien
    røgdenveien
  • Svar: Hei Melding er forlengst videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få utbedret dette så snart de har mulighet. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle