Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Jonas Lies Gate/FV 388

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.10.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Jonas Lies Gate/FV 388
  • Beskrivelse: Det er altfor mørkt i Jonas Liesgate /FV388. Gatelyktene har ikke lyst på lenge. I forbindelse med utbedring av VA-anlegget i 2012 ble det dessuten fjernet lykter som ønskes satt opp igjen.
    Jonas Lies Gate/FV 388
  • Svar: Hei Det pågår en prosess om hva slags type armaturer vi skal ha i Øvrebyen b.a. Jonas Lies gate og Festningsgata. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle