Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Eenvegen, Erling Mauladsveg, Kronbergvegen Roverud

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.10.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Eenvegen, Erling Mauladsveg, Kronbergvegen Roverud
  • Beskrivelse: Gikk en tur fra mitt hjem i Kronbergvegen 1, bortover Erling Maulandsveg og videre bortover Eenvegen. Jeg talte ikke mindre enn 7 stk mørke gatelys fra mitt hjem og ned til Eenvegen 12.
    Eenvegen, Erling Mauladsveg, Kronbergvegen Roverud
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vedlikeholdsrunde skal tas i løpet av uke 43. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle