Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Skrivervegen 36

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.10.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Skrivervegen 36
  • Beskrivelse: Mangler gatelys igjen. Dette skjedde flere ganger i vinter. Nå er det mørkt igjen. Det ser ut til at det er en feil som kommer og går. Nå er det på tide med en ordentlig sjekk av hele opplegget. Jeg vil også minne om de gamle gatelysmastene som har ligget igrøfta nederst i gata siden utskiftingen av mastene tidlig i sommer.
    Skrivervegen 36
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vedlikeholdsrunde skal tas i løpet av uke 43. Trestolpene som er tatt ned vil bli kjørt vekk. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle