Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Heidruns veg 2, 2214 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.10.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Heidruns veg 2, 2214 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Et gatelys holder på å dette over ende. Det må rettes opp i fort.
    Heidruns veg 2, 2214 Kongsvinger
  • Svar: Hei Stolpen er registrert. Det virker ikke som det er noen direkte fare enda. Dersom en stolpe er så skeiv at den kan være farling for liv og helse og skade ting blir det tatt så snart som mulig. Det blir "samlet opp" skeive stolper rundt omkring og Eidsiva blir bestilt til å ta en runde med oppretting av disse hvert år. mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle