Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Waldemar Carlsensveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.09.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Waldemar Carlsensveg
  • Beskrivelse: Gatelyset i Waldemar Carlsensveg er ute av drift for... ja hvor mange ganger har jeg ikke telling på.Her må det være en kortslutning ett eller annet sted.....
    Waldemar Carlsensveg
  • Svar: Hei Feilen er nå funnet..etter en hel del feilsøking. Årsaken til feilen er at en kabel var dradd ut fra en mast ved graving i den private delen av Bekkefaret. Veglyset skal ha kommet på 17.09. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle