Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tiurveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.11.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Tiurveien
  • Beskrivelse: Tiurveien fra Kongeveien til Svaleveien har lys men stolpene står inni tett skog så det blir ikke mye lys ned på vei.
    Tiurveien
  • Svar: Hei Beklager sen tilbakemelding. Dette er registrert og blir tatt ved leilighet. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle