Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sjøendledv 22. 2218 Lundersæter

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.09.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Sjøendledv 22. 2218 Lundersæter
  • Beskrivelse: Gatelysene er ute av funksjon, ingen virker, og lite trivelig utover nå å gå på skolen for ungene. Er vel snart på 4 uka...
    Sjøendledv 22. 2218 Lundersæter
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Feil ble utbedret ved vedlikeholdsrunden nå i uke 38, 17.09. Gatelys skal nå være i orden nå. Årsaken til at veglyset har vært borte er brann i et strømskap. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle