Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Puttara

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.09.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Puttara
  • Beskrivelse: På gangstien ("rettstrekka" rett ovenfor Puttara anlegget" er det to stolper til gatelys som står så på skeive at de nå "hvilker" på kabelen. Iallefall den ene ser ut til å snart velte...
    Puttara
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Det blir foretatt "en oppsamling av skeive stolper" rundt omkring som skal rettes opp. Dersom det er stor fare for at stolpen kan falle ned blir dette tatt så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle