Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongevegen 64

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.09.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Kongevegen 64
  • Beskrivelse: Mørkelagt Kongevegen opp til Lierrasta, hvor tid blir det reparet? Det har vært mørklagt i lengere tid nå.
    Kongevegen 64
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få utbedret dette ved vedlikeholdsrunden som starter i uke 38. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle