Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nygata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.09.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Nygata
  • Beskrivelse: Det er veldig mørkt på Hexumløkka. Det gjelder Nygata, Stusslivegen, O.A Hexunsvei
    Nygata
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få utbedret dette ved vedlikeholdsrunden som starter i uke 38. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle