Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nygata / o a hexumsveg / stussliveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.09.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Nygata / o a hexumsveg / stussliveien
  • Beskrivelse: gatelys borte det kunne også vært nødvendig med fartsdumper , da folk har lite respekt for fartsgrense , mennesker og dyr i vegen
    Nygata / o a hexumsveg / stussliveien
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få utbedret gatelyset ved vedlikeholdsrunden som starter i uke 38. Det er planlagt å anlegge to fartshumper i området nå i høst. En fartshump i Nygata rett vest for O.A.Hexums veg og en i O.A.Hexums veg ved lekeplassen/ballløkka. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle