Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Seljevegen 1 - 10

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.09.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Seljevegen 1 - 10
  • Beskrivelse: Vi har vært uten gatebelysning i Glåmlia i nesten 4 uker. Det er ringt inn om dette tidligere fra andre beboere i Glåmlia. Får vi noe gatebelysning snart?
    Seljevegen 1 - 10
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få utbedret dette ved vedlikeholdsrunden som starter i uke 38. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle