Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Glåmlia

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.09.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Glåmlia
  • Beskrivelse: Glåmlia er fortsatt uten gatelys og har vært mørkelagt siden uværet som gikk over Kongsvinger i starten av august. Ser at dere har registrert saken som ferdigbehandlet, men fortsatt er lampene svare. Nå håper jeg det kommer lys i lampene i løpet av kort tid.
    Glåmlia
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få utbedret dette ved vedlikeholdsrunden som starter i uke 38. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle