Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

digerudveien 6

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 14.08.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: digerudveien 6
  • Beskrivelse: Gatelys har vært mørkt siden i fjor en gang...
    digerudveien 6
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få utbedret dette ved vedlikeholdrunde i uke 33 og 34. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle