Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvre Skogvei, ved Lekeplassen i Glåmlia

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 15.08.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Øvre Skogvei, ved Lekeplassen i Glåmlia
  • Beskrivelse: Fremdeles snurr på lystrådene mellom to stolper i Øvre skogvei. Dere har svart at saken er ferdigbehandlet, men flere Gatelyset er fortsatt svart. Håper Eidsiva eller de som har ansvar for gatelys i Glåmlia tar tak i problemet
    Øvre Skogvei, ved Lekeplassen i Glåmlia
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få utbedret dette så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle