Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Glåmlia

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.08.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Glåmlia
  • Beskrivelse: Glåmlia ble mørkelagt etter uværet mandag 4.august. Lystrådene ved lekeplassen fikk en snurr, det gnistret og freste så ble det mørkt. Håper dere får orden på gatelysene her. Mva Solveig Hofossbråten, Tyriveien 3 2213 Kongsvinger
    Glåmlia
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få utbedret dette så snart som mulig. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle