Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tyriveien 5, Glåmlia

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.08.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Tyriveien 5, Glåmlia
  • Beskrivelse: Gatelys er slukket, har vært slukket siden mars
    Tyriveien 5,  Glåmlia
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få utbedret dette ved neste vedlikeholdrunde. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle