Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

skyrudvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.08.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: skyrudvegen
  • Beskrivelse: Gatelyset ble borte i dag. Flere av lysene har ikke fungert på uker.
    skyrudvegen
  • Svar: Hei Årsaken til at veglyset er blitt borte er at et luftstrekk har falt ned mellom to stolper langs FV 175. Arbeid med oppsett av nytt luftstrekk er bestilt hos Eidsiva energi AS. Det er bestilt utskifting av mørke pærer samtidig med dette. Kan ikke si akkurat når Eidsiva kan utføre det, men så snart de har muligheter. mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle