Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erika Nissens veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.08.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Erika Nissens veg
  • Beskrivelse: Alle gatelys ute av drift på Lierrasta
    Erika Nissens veg
  • Svar: Hei Dette er viderformidlet til Eidsiva energi AS og det skal ha blitt utbedret 23.07.14. Gatelyset skal nå være i orden igjen. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle