Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Lensmann Jahnsens vei, øvre del

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.10.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Lensmann Jahnsens vei, øvre del
  • Beskrivelse: Lyktestolpen ved innkjøring til nr. 31, 33 m.fl. har i løpet av mange år blir skevere og skevere, og nå står det såppas på skakke et det begynner å se skummelt ut - kanskje velter den plutselig og rammer folk og eiendom?
    Lensmann Jahnsens vei, øvre del
  • Svar: Hei Stolpen er registrert. Det virker ikke som det er noen direkte fare enda. Dersom en stolpe er så skeiv at den kan være farling for liv og helse og skade ting blir det tatt så snart som mulig. Det blir "samlet opp" skeive stolper rundt omkring og Eidsiva blir bestilt til å ta en runde med oppretting av disse hvert år. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle