Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Digerudveien 6

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.04.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Digerudveien 6
  • Beskrivelse: Gatelys virker ikke
    Digerudveien 6
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vedlikeholdsrunde er tenkt tatt i uke 19. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle