Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

georga Stangsgate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.02.2014
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: georga Stangsgate
  • Beskrivelse: mangler gatelys i nederste delen av Georg Stangsgate
    georga Stangsgate
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få ordnet dette ved utbedringsrunde i uke 12. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle